147000.00 zł Mały dom do remontu na dużej działce, Włościbórz! Włościbórz

Poszukujesz inwestycji do remontu zabudowanej domem, budynkami gospodarczymi oraz dużej działki?Zapraszamy do zapozniana się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok.80 m2, położonego w miejscowości Włościbórz, w województwie kujawsko – pomorskim, gminie Sępólno Krajeńskie.

W skład lokalu mieszkanlnego wchodzi: wiatrołap, trzy pokoje ( jeden z aneksem kuchennym ), łazienka, korytarz ( mogący służyć jako dodatkowy pokój ).

Dom wymaga remontu, jednak można w nim mieszkać!Budynek zbudowany z czerwnej cegly z końca lat 30- tych.

( można jednak w nim zamieszkać ).

Możliwość zaadoptowania podasza do celów mieszkalnych, wejście na nie jest w jednym z pokoi.Niewątpliwym atutem nieruchomości jest działka o powierzchni 3600 m2, na kórej znajdują się dwa budynki gospodarcze o łącznej powierzchni 77 m2,

Nieruchomość zagospodarowana drzewami owocowymi, krzewami.Budynek ogrzewany za pomocą pieca CO na węgiel i drewno, grzejniki w każdym pomieszczeniu.

Dach eternit, wszystkie okna PCV. Na podłogach częściowo panele, kafle, wykładzina PCV.

Doprowadzone przyłącza: kanalizacja, woda i prąd.Prezentowana nieruchomość do idealna propozyycja dla osób, które szukają ucieczki od miasta, poszukują idywidualnych nieruchomości do remontu.

Potencjalny nabywca po przeprowadzonym remoncie, będzie mógł cieszyć się z urokliwego zakątka wsi.

Budynek położony bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej Sępólno Krajeńskie – Gostycyn.Miejscowość oddalona od Bydgoszczy ok.60 km, do Sępólna Krajeńskiego zaledwie 6 km.Kupujący nie płaci prowizji, z nami bezpiecznie przeprowadzisz transakcję kupna nieruchomości!

Zapraszamy na prezentację i do kontaktu !!

Oferta: 151-2019

www.chbn,.pl


Telefon: 720332233
Data publikacji: 06/02/2020
  • Miejsce: Włościbórz, kujawsko-pomorskie, Polska

Podobne ogłoszenia