Proszę o kontakt Komisjoner/pracownik magazynu Lublin

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko

Komisjoner/pracownik magazynu

BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Firma, dla której rekrutujemy, jest jednym z liderów w dziedzinie centrów logistycznych w Europie, posiadając 178 siedzib w 15 krajach. Od pięciu pokoleń zajmuje się skutecznie usprawnianiem procesów logistycznych dopasowanych do rosnących wymagań klientów.
Już dziś możesz zostać jej częścią!
Zakres obowiązków:
Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
Skanowanie towarów
Inwentaryzacja
Ogólne prace magazynowe
Oferujemy:
Różnorodny zakres obowiązków
Nowoczesne miejsce pracy
Wynagrodzenie w wysokości 10,15 euro brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
Pewny dojazd do Niemiec ze sprawdzonymi przewoźnikami za 50% ceny! (osoby przyjeżdżające własnym autem otrzymają także 50 % zwrotu kosztów wraz z 1. wypłatą)
Komfortowe zakwaterowanie
Wymagania:
Gotowości do pracy zmianowej
Sprawnego zapamiętywania liczb
Samodzielności, dokładności
Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Prawo jazdy mile widziane

Concept Plus Sp. z o. o.
Biuro Lublin
ul. 3 Maja 7/ Lok.1
20-078 Lublin
+48 505 865 179
kp@cp-personal.com

Telefon: 505865179
Data publikacji: 22/04/2020
  • Miejsce: Lublin, Lublin, lubelskie, Polska