Proszę o kontakt Opiekunka do 83 letniej Seniorki, 1200 euro/miesiąc Warszawa

Opiekunka do 83 letniej Seniorki, 1200 euro/miesiąc.
Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: Goslar

Opis zlecenia:
Pani Johanna ma 83 lat. Cierpi na wczesną demencję, ma problemy ze wzrokiem, jest inkontynentna. Porusza się za pomocą balkonika. Je sama, trzeba jej pomóc przy kąpieli, jak również należy jej pilnować podczas wykonywania codziennych czynności. Podopieczna woli spędzać czas w domu, nie przepada za wychodzeniem na zewnątrz.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka sama w bloku na drugim piętrze (jest winda), z dobrym dojazdem do centrum miasta. Opiekunka ma własny pokój, łazienkę i kuchnię dzieli z podopieczną. W mieszkaniu jest zapewniony dostęp do Internetu i TV. W tej samej miejscowości mieszka córka podopiecznej, która kilka razy w tygodniu odwiedza ją.

Obowiązki opiekuna:
- prowadzenie gospodarstwa domowego, robienie zakupów,
- pomoc w higienie osobistej,
- zmiana pielucho-majtek,
- towarzyszenie w codziennych czynnościach.

Wymagania:
- dostateczna znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w pracy z osobą starszą,
- cierpliwość,
- brak nałogów (warunek konieczny).

Zapewniamy:
- stawka 1200 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na magdalena.foryszewska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 882128820 o treści: 7314, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Warszawie
ul. Żurawia 47, piętro 3.
www.opiekunka.gowork.pl

Telefon: 882128820
Data publikacji: 28/02/2018
  • Miejsce: Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska