Proszę o kontakt Poszukiwany Doświadczony Hydraulik/Belgia

Zatrudnimy wykwalifikowanego i odpowiedzialnego Hydraulika, posiadającego własną działalność gospodarczą, znającego język angielski, do pracy na terenie Belgii.
Jeżeli posiadasz kwalifikacje i doświadczenie w obszarze hydrauliki.
Jesteś chętny do zdobywania doświadczenia na międzynarodowym rynku pracy.
Mówisz po angielsku.
Posiadasz własną działalność gospodarczą.
A przede wszystkim jesteś zdeterminowany i gotowy do podejmowania nowych wyzwań
Skontaktuj się z nami
Obowiązki:
- montaż instalacji sanitarnych, kanalizacyjnych oraz CO
- wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjne i cieplnej
- sprawdzanie poprawności instalacji
- praca zgodnie z rysunkiem technicznym
- umiejętność spawania i zgrzewania rur PE
- zdolność zbierania pomiarów, przycinania, gięcia oraz gwintowania rur
- przebudowa instalacji, czytanie planów
Wymagania:
- doświadczenie w branży
- mile widziane prawo jazdy kategorii B,
- znajomość w stopniu komunikatywnym języka angielskiego
- dyspozycyjność, możliwość szybkiego wyjazdu.
-własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- współprace z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego
- możliwość zakwaterowania
- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: anna.marcinkiewicz@regess.eu
Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji.
Administrator danych: Regess Sp. z o.o.

Telefon: 510926184
Data publikacji: 13/11/2018
  • Miejsce: dolnośląskie, Polska