Proszę o kontakt praca dla opiekunki os. starszej-od zaraz Wrocław

NOWE ZLECENIE OD ZARAZ
( E-04)
DO OPIEKI HRABIOSTWO
MIEJSCOWOŚĆ: ( 17348) Woldegk, miasto w Niemczech, w kraju związkowym Meklemburgia-Pomorze Przednie.
WYMAGANIA : dobra znajomość j. niemieckiego, prawo jazdy oraz doświadczenie w opiece
WYNAGRODZENIE : 1780e/ mc + 100e za polecenie opiekunki, która od nas wyjedzie + 100e za pierwszy wyjazd.
PODOPIECZNA : 80 lat , 182cm , 73kg
PODOPIECZNY : 93 lat , 190cm , 97kg
PODOPIECZNY : cierpi na nadciśnienie, astmę, alergie, aktualnie ma półpaśca. Nosi okulary do czytania. Jego stan umysłowy jest dobry.
Przeszedł dwa małe wylewy. Ma teraz problem z prawą ręką i z poruszaniem się. Jest słaba krzepliwość krwi i problemy ze słuchem. Nosi (niechętnie)aparat słuchowy, do czytania okulary. Ma dezorientację czasowo przestrzenną i problemy z pamięcią. Nie ma inkontynencji. Nosi wkładki, ale sam sobie wymienia.
OBOWIĄZKI :
Podopieczna jest w większości samodzielna, potrzebuje ewentualnie pomocy przy kąpieli-2-3 razy w tyg., bardziej asekuracji.
Chodzi spać ok. 22:30, wstaje ok. 6:30. W nocy może wstać 1 raz, ale nie potrzebuje pomocy.
Podopiecznemu trzeba pomóc przy codziennej opiece i pielęgnacji, przy codziennych czynnościach.
Chodzi spać ok. 22:30, wstaje o 7:00. Noce przesypia, czasem wstaje raz, ale nie potrzebuje wtedy pomocy.
Podopiecznym trzeba dotrzymywać towarzystwa, wychodzić z nimi na podwórko i uważać na nich, zwłaszcza podopieczny potrzebuje bardziej uwagi.
Opiekunka pomaga przy prowadzeniu gospodarstwa domowego : przy gotowaniu, zmywaniu, prasowaniu, praniu, robieniu zakupów, przy sprzątaniu. Przychodzi też pomoc domowa raz w tyg. na 4 godz.
Do sklepu należy pojechać samochodem. Sklepy znajdują się w odległości 4 km.
Dodatkowe pomoce:
SENIOR : laska do chodzenia, wkładki
Dodatkowe informacje:
Podopieczni mieszkają w domu jednorodzinnym na wsi.
Podopieczny jeździ jeszcze sam autem. Interesuje się polityką, naturą, polowaniem, lubi oglądać sport w tv.
Opiekunka ma do swojej dyspozycji pokój z TV z osobną łazienką, dostęp do internetu, samochodu (automatyczna skrzynia biegów).
***wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od ilości dni kalendarzowych w danym miesiącu.
OSOBY ZAINTERESOWANE ZLECENIEM ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TEL: 508 624 667, UMOWA ZLECENIE NA WARUNKACH POLSKICH. WIĘCEJ INFORMACJI O NASZEJ FIRMIE, ZLECENIACH ORAZ PREMIACH NA STRONIE INTERNETOWEJ : www.pflegemitherzen24.pl

Telefon: 508624667
Data publikacji: 28/04/2022
  • Miejsce: WrocŁaw, Wrocław, Polska