Proszę o kontakt Doświadczeni Murarze do pracy na terenie Dolnego Śląska

Polska firma budowlana podejmie współpracę z doświadczonymi murarzami.
Praca na terenie Polski - Kotlina Jeleniogórska ( Karpacz, Szklarska Poręba ).

Opis stanowiska:
- murowanie pustakami, cegłą, klinkierem
- murowanie zarówno wewnątrz jak i zewnątrz
- niekiedy fugowanie cegły lub klinkieru

Od kandydata oczkujemy:
- doświadczenia zawodowego na stanowisku murarza – znajomość wszystkich faz procesu budowlanego
- systematyczności i terminowości w realizacji zadań,

Oferujemy:
- stabilna współpracę
- atrakcyjne stawki zależne od doświadczenia
- zakwaterowanie

Więcej informacji pod numerem telefonu: 510 926 184
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: anna.marcinkiewicz@regess.eu
Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji.
Administrator danych: Regess Sp. z o.o.

Telefon: 510926184
Data publikacji: 26/11/2018
  • Miejsce: dolnośląskie, Polska