Proszę o kontakt Kasjer Warszawa

Poszukiwana osoba na stanowisko Kasjera do hipermarketu na Ursynowie

Zakres obowiązków:
- obsługa kasy
- obsługa Klienta

Wymagania:
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- gotowość do pracy w trybie zmianowym
- zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:
- umowa zlecenie
- prace w trybie zmianowym

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego 511 769 439


Telefon: 511 769 439
Data publikacji: 18/06/2018
  • Miejsce: Ursynów, Warszawa, mazowieckie, Polska

Podobne ogłoszenia

  • Kasjer
    Kasjer
    Zatrudnię - Warszawa (mazowieckie) - 18/06/2018 Proszę o kontakt

    Poszukiwana osoba na stanowisko Kasjera do hipermarketu na Włochach Zakres obowiązków: - obsługa kasy - obsługa Klienta Wymagania: - aktualna książecz...

  • Obsługa Lady na dziale sery
    Obsługa Lady na dziale sery
    Zatrudnię - Warszawa (mazowieckie) - 18/06/2018 Proszę o kontakt

    Poszukiwana osoba do Obsługi Lady na dziale sery Zakres Obowiązków: - krojenie produktów - ważenie produktów - obsługa Klienta Wymagania: - aktualna k...

  • Obsługa Lady na dziale wędliny
    Obsługa Lady na dziale wędliny
    Zatrudnię - Warszawa (mazowieckie) - 18/06/2018 Proszę o kontakt

    Poszukiwana osoba do Obsługi Lady na dział z wędlinami Zakres Obowiązków: - krojenie produktów - ważenie produktów - obsługa Klienta Wymagania: - aktu...