Proszę o kontakt Kierownik Leader- Sprzedawca Call Center Warszawa

Oferujemy:

- umowa o pracę- wynagrodzenie do 14000 brutto

- pakiet socjalny (luxmed, multisport)

- własny samochód, laptop, telefon służbowy

Opis stanowiska:

- Sprzedaż usług Call Center, infolinii, help desk,

- Aktywne pozyskiwanie klientów i utrzymanie obecnych,

Wymagamy:

- Doświadczenie w sprzedaży usług Call Center

– warunek konieczny,

- Sukcesy w sprzedaży rozwiązań dla sektora usług finansowych, banków – będzie atutem,

- Angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,

zapraszamy do aplikowania

jobs@personnelandmedia.com

Data publikacji: 03/07/2017
  • Miejsce: Warszawa, mazowieckie, Polska