Proszę o kontakt Koordynator Sprzedawca Warszawa Warszawa

Koordynator Zespołu Sprzedażowego

Umowa o pracę

Wynagrodzenie max 14 000 PLN brutto
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe
sprzedaż usług Call Center na terenie całej Polski

Wymagania:

wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
możliwości rozwoju i szkoleń wewnątrz firmy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj

jobs@personnelandmedia.com

Data publikacji: 12/07/2017
  • Miejsce: Warszawa, mazowieckie, Polska