Proszę o kontakt Pracownik Produkcji Kwidzyn

Do firmy z branży spożywczej poszukuję osoby na stanowisko
Pracownika Produkcji:

Zakres obowiązków:
- praca na linii produkcyjnej
- pakowanie
- oklejanie
- segregacja na taśmie produkcyjnej

Wymagania:
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:
- umowę zlecenie
- prace w trybie 3 zmianowym

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania CV na adres rekrutacja6b@gmail.com lub do kontaktu telefonicznego 511 769 439

Data publikacji: 15/06/2018
Data modyfikacji: 15/06/2018
  • Miejsce: Kwidzyn, pomorskie, Polska