Proszę o kontakt Recepcja 15-17zł/h netto Piaseczno Piasecznia

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Recepcjonistka / Recepcjonista na ZASTĘPSTWO
(PIASECZNO)

Zadania:
• bezpośrednia, telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów
• dbanie o wizerunek recepcji, udzielanie wszelkich niezbędnych informacji

Wymagania:
• dyspozycyjność w dniach od 02.06 do 23.06 ( 3 tygodnie)
• wynagrodzenie 15-17zł za godzinę na rękę
• dyspozycyjność do pracy od pon do pt w godzinach 8:00-17:30
• komunikatywny j angielski
• pozytywne nastawienie do klientów oraz wykonywanej pracy
• wysoka kultura osobista i dobra prezencja

Oferujemy:
• pracę w międzynarodowym środowisku
• szansę na zdobycie doświadczenia u renomowanego pracodawcy

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji!
JOBS@PERSONNELANDMEDIA.COM

Data publikacji: 22/05/2017
  • Miejsce: Piasecznia, mazowieckie, Polska