Proszę o kontakt Sprzedawca do sklepu odzieżowego Warszawa

Do sklepu odzieżowego poszukujemy osoby na stanowisko
Sprzedawcy

Zakres obowiązków:
- obsługa klientów
- dbanie o prawidłową ekspozycję towaru
- pomoc klientom w dokonaniu wyboru

Wymagania:
- dyspozycyjność
- zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
- umiejętność pracy w zespole
- kultura osobista

Oferujemy:
- umowę zlecenie
- prace w systemie równoważnym

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania CV na adres rekrutacja6b@gmail.com lub do kontaktu telefonicznego 511 769 439

Data publikacji: 15/06/2018
  • Miejsce: Warszawa, mazowieckie, Polska