Proszę o kontakt Śruciarz- piaskarz Warszawa

Warszawa/ Rembertowo

Obowiązki:
* Piaskowanie i/lub śrutowanie konstrukcji stalowych
* Organizacja pracy własnej,
* Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku
pracy,
* Współpraca z innymi członkami zespołu przy
realizacji projektów,
* Dbanie o bezpieczeństwo własne i innych
pracowników w miejscu pracy,
* Używanie narzędzi i maszyn zgodnie z zasadami
bezpieczeństwa.

Wymagania:
* Doświadczenie zawodowe w piaskowaniu i/lub śrutowaniu (mile
widziane),
* Umiejętność organizacji Pracy własnej,
* Mile widziane uprawnienia na suwnice, wózki widłowe

Oferujemy:
* Praca na hali produkcyjnej,
* Umowę zlecenie stawka od 25zł netto/h,
* Niezbędne narzędzia do pracy,
* Możliwość zaliczek,
* Bezpłatne zakwaterowanie 2.5 km od miejsca pracy.

Telefon: 513318862
Data publikacji: 22/06/2023
  • Miejsce: Rembertów, Warszawa, mazowieckie, Polska