Proszę o kontakt Monter prowadzący Płock

Obowiązki:

wykonywanie prac montażowych związanych z budową, modernizacją i rewitalizacją,
zarządzanie zespołem pracowników,
dbałość o terminowe wykonywanie prac.

Wymagania:

wykształcenia min. zawodowego,
doświadczenia w pracy w budownictwie przemysłowym (branża energetyczna, petrochemiczna) na podobnym stanowisku min. 2 lata,
umiejętności czytania rysunku izometrycznego oraz technicznego,
dobrej organizacji pracy, rzetelności, dokładności,
umiejętności wspierania i kierowania zespołem, inicjatywy w działaniu,
uprawnienia E,
certyfikat i udokumentowane doświadczenie w pracy. z połączeniami kołnierzowymi.

Oferujemy:

45 zł netto/h umowa zlecenie,
odzież roboczą,
bezpłatne zakwaterowanie.

Telefon: 513318862
Data publikacji: 02/08/2023
  • Miejsce: Łomża, Płock, mazowieckie, Polska