Proszę o kontakt Spawacz 111 Warszawa

Obowiązki:

Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy;
Spawanie - praca na elektrociepłowni;
Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i zasad higieny pracy;

Wymagania:

Doświadczenie w spawaniu metodą 111 przynajmniej przez 2 lata;
Zdolność do pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole;
Dokładność i precyzja w wykonywaniu spawów;
Aktualny certyfikat spawalniczy.

Oferujemy:

Umowa zlecenie, od 35 zł netto/h;
Niezbędne narzędzia do pracy;
Odzież roboczą;
Możliwość zaliczek;
Bezpłatne zakwaterowanie.

Telefon: 516068300
Data publikacji: 11/04/2024
  • Miejsce: Warszawa, mazowieckie, Polska