Proszę o kontakt Spawacz konstrukcji stalowych Warszawa

Obowiązki

* Spawanie konstrukcji stalowych, praca w warsztacie
* Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy
* Współpraca z innymi członkami zespołu przy realizacji projektów
* Dbanie o bezpieczeństwo własne i innych pracowników w miejscu
pracy
* Używanie narzędzi i maszyn zgodnie z zasadami bezpieczeństwa

Wymagania

* Doświadczenie zawodowe
* Ważny certyfikat spawalniczy 135/136
* Sumienności, samodzielności
* Dokładności i odpowiedzialności przy wykonywaniu powierzonych
zadań

Oferujemy

* Umowę zlecenie stawka od 35zł netto/h
* 50 h/ tygodniowo od poniedziałku do piątku- soboty opcjonalnie
* Niezbędne narzędzia do pracy
* Możliwość zaliczek
* Bezpłatne zakwaterowanie

Telefon: 513318862
Data publikacji: 13/02/2024
  • Miejsce: Rembertów, Warszawa, mazowieckie, Polska